РЕКЛАМА

Панель авторизации

Логин:  
Пароль:  
   
   
  Регистрация
  Напомнить пароль?

Календарь:

«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Популярные статьи

Наш соц-опрос:


Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился


Статьи о Форекс

Ценовой разрыв - Гэп (часть 2)

  • (16-02-2016, 11:04)
  • Просмотров:

Ценовой разрыв - Гэп (часть 2) Після висхідного тренда ці гепи являють собою чудові сигнали для взяття прибутку від довгих позицій і відкриття нових коротких позицій. З протилежного боку, ви можете використовувати їх для закриття коротких позицій після спадного тренда і нового входу в довгу сторону.

Однак, для обох типів трендів краще отримати підтверджує сигнал, використовуючи технічні індикатори перед відкриттям нових позицій.

На діаграмі 2 ми бачимо і другий приклад налаштування стратегії під тип гепа - торгівля в напрямку початкового тренда на першому відкаті до ГЕПу продовження або ГЕПу прориву . Так як, в цьому випадку дуже висока вірогідність розвороту назад в напрямку тренда, навіть якщо ці гепи будуть заповнені. Таким чином, має сенс купувати при зниженні на низькому обсязі після помітного ралі, або продавати при відскоку на низькому обсязі після відчутною розпродажі.

Ценовой разрыв - Гэп (часть 2)

Ринки часто повторно тестують гепи прориву відразу після їх виникнення, але може сформуватися багато барів, перш ніж ціна повернеться для тестування такого гепа . Однак, ви не зможете торгувати на гепе продовження , якщо вам не вдасться правильно його ідентифікувати.

Тому ми наводимо стару технічну підказку: дочекайтеся, поки не налічите три окремих руху, вгору або вниз. Потім, виміряйте тренд від початку до кінця, і шукайте геп в середині всього руху (рівень 50%).

Як тільки ви визначили місцезнаходження гепа продовження , розмістіть ордер в рамках його меж і чекайте, щоб відбулося тестування. Відновлення, або рух проти первинного тренда, повинно знайти підтримку (опір) в рамках гепа і розвернутися. Однак, як видно з діаграми 2, гепи продовження можуть заповнюватися одним або двома барами, перш ніж відбудеться розворот. Таким чином, захисна стратегія полягатиме в тому, щоб залишатися осторонь, поки не почнеться помітний рух в іншому напрямку.

Знати свій часовий масштаб.

Ценовой разрыв - Гэп (часть 2)

Необхідно дослідити гепи на денних і всередині-денних графіках, щоб отримати чітке уявлення про рівні підтримки і опору. Гепи проходять через всі тимчасові масштаби і тренди, але в кожному випадку представляють різні ситуації. Наприклад, зверніть увагу, як геп виснаження на ралі з січня по квітень (див. діаграму 1 ) також є гепом продовження для меншого тренда з березня по квітень ( див. діаграму 3).
Далі буде ...